Best Enerji Türkiye Partneri Net Enerji

Best Enerji Türkiye Partneri Net Enerji

Best Enerji’nin ilk ve tek Türkiye Partneri Net Enerji’dir.

Eniskope Air Sense

Eniscope Air Suite serimizin en yeni üyelerinden biri olan Air Sense ile tanışın!

Bu gerçekten eşi benzeri olmayan bir teknolojidir ve büyük değer potansiyeline sahip gerçek zamanlı bir çevresel sensör olarak tek başına durmaktadır – bu, yalnızca personel için çalışma koşullarını ve hava kalitesini optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarır, gerçek bir kazan-kazan!

Air suite serimizdeki her ürün, WiFi’ye ihtiyaç duymadan RF iletişimi kullanarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlamak için güvenilir bir LoRa ağı ile tam donanımlı olarak gelir. Şık tasarımı ile elektrikçiye ihtiyaç duymadan kolayca monte edilebilen bu kompakt cihaz, -20C ile 60C arasındaki sıcaklıklarda etkin bir şekilde çalışır.

“Eniscope Air Sense, enerji tasarruflu cihazlar için değerli bağlamlar sağlıyor. Örneğin klimayı ele alalım. Air Sense’in tavan seviyesinde değil, yolcu seviyesinde alınan sıcaklık verileri, klimayı gerçek çalışma ortamı için optimize etmeye yardımcı olur.” – Troy Wrigley, Best.Energy CEO’su

Dağıtımı hızlı, ayrık, sağlam. Air Sense, herhangi bir enerji verimliliği projesinin değerli bir bileşenidir.

7-11

Neden Enerji Verimliliği?

Enerji verimliliği, mevcut en ucuz, en hızlı ve en temiz enerji kaynağıdır. Tasarruf edilen her kWh, enerji üretim sürecinde ihtiyaç duyulmayan bir kWh’dir. Ancak bundan da öte, verimlilik genellikle herhangi bir sürdürülebilirlik çözümü için en iyi yatırım getirisini sunar ve bu da onu her yerdeki işletmeler için bir numaralı seçenek haline getirir.

Verimlilik büyük ölçüde veri odaklıdır ve Air Sense ürününün parladığı nokta da budur. Sıcaklık, nem, hava kalitesi, ışık ve doluluk (eklenti için daha fazla işlevsellik ile birlikte) ile ilgili bağlamsal verilerin tümü, burada Best.Energy’de yürüttüğümüz projelerde optimum verimlilik sağlamaya yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Eniscope Air süitimiz hakkında daha fazla bilgi görüntülemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı takip edin:

Daha fazlasını bul